Fason nedir?

Fason Nedir?

Malzemesi marka sahibi tarafından karşılanarak başka bir firmaya yaptırılan üretim, fason imalat. Bazen dışarıya işi yaptıran tarafından ham maddesi verilmeden yaptırılan işler dahi fason iş olarak adlandırılmaktadır.

Biz Kimiz?

Türkiye’nin üreten ve değer yaratan ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilik ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan fasonfabrikası.com Türkiyede üretim kültürünü oluşturmak ve üretici firmalara destek olmak amaçlı kurulmuştur.

2017 yılında kurulan firmamız, girişimciliğin anahtarının üretmekten geçtiğine ve Türkiyedeki firmaların bu yolda daha kolay yol almalarını sağlamakta hız kesmeden devam etmektedir.Dış ithalat şartlarının günümüz şartlarında zor bir hal alması, Türk üretici firmalarının önünü açarak ülkemiz insanını imalata teşfik etmiştir.Firmamız ise, uzun yıllar boyunca üretim, planlama,tasarım vb. konularda uzman kişiler ve profesyonel imalat kadrosuyla üretici firmalarımıza fason bir şekilde çalışabilicekleri bir ortam sunmaaktadır.Şirket yöneticimiz Akın Dumlu , yıllar boyu tüm sektörlerdeki başarısının sırrını ise müşterilerimize “Zor İşlerinizin Çözüm Ortağıyız” diyerek nüfus etmiştir.

Fason Fabrikası Logo

Neden Biz?

Biz kimiz? yazımızda bahsettiğimiz gibi girişimciliğin anahtarının üretmekten geçtiğini vurgulamıştık.Neden Biz? Kısmına gelirsek ilk olarak ithalat şartlarının artık zorlaşması ve ülke ekonomisi olarak üçüncü dünya ülkesi konumundan çıkabilmemiz için ülke olarak ciddi anlamda üretime ve üreticiye değer verip yönelmemiz şart olmuştur.Bu konuda imalata girmek isteyen yeni firmalar, imalata yönelmek isteyen ithalatçı firmalar ve hali hazırda imalat yapan satıcı firmalarımızın en büyük desteği olabiliceğimize inandık.Ve bu üretici firmaların ürün maliyetlerini minimuma düşürebilicek kapasitede üretim tesisi kurduk.Peki sizler minumum maliyet ve riskte ürünlerinizi nasıl mı ürettirebiliyorsunuz?

1- fasonfabrikası.com ile anlaşıyorsunuz.

2- Eleman çalıştırmıyorsunuz.(Biz sizin yerinize çalıştırıyoruz.)

3- Üretim için gerekli makineleri almıyorsunuz.(Biz sizler için elimizde bulunduruyoruz)

4- Hangi malzemeyi nereden tadarik ediceğinizi araştırmıyorsunuz.(Çünki bizler sizlere en uygun ve en işinize yarıyacak tedarikçiyi öneriyoruz.

5- Söz verilen sürede ürünlerinizi teslim alıp, siparişlerinizin gününde teslim olup olmama durumu gibi strese girmiyorsunuz.(Bizler verdiğimiz sözde duruyoruz.)

6- Son ve en önemli madde, vakit kaybetmiyorsunuz.Çünki bir iş insanı için en önemlisi vakittir.

Yukarıdaki maddelerde neden bizi tercih etmeniz gerektiği maddeler halinde belirtilmiştir. Bizce referanslarımıza göz atmalısınız.

Tercih sizlerin…

Visits: 1089