Fason Fabrikası Logo

Biz kimiz? yazımızda bahsettiğimiz gibi girişimciliğin anahtarının üretmekten geçtiğini vurgulamıştık.Neden Biz? Kısmına gelirsek ilk olarak ithalat şartlarının artık zorlaşması ve ülke ekonomisi olarak üçüncü dünya ülkesi konumundan çıkabilmemiz için ülke olarak ciddi anlamda üretime ve üreticiye değer verip yönelmemiz şart olmuştur.Bu konuda imalata girmek isteyen yeni firmalar, imalata yönelmek isteyen ithalatçı firmalar ve hali hazırda imalat yapan satıcı firmalarımızın en büyük desteği olabiliceğimize inandık.Ve bu üretici firmaların ürün maliyetlerini minimuma düşürebilicek kapasitede üretim tesisi kurduk.Peki sizler minumum maliyet ve riskte ürünlerinizi nasıl mı ürettirebiliyorsunuz?

1-Fason fabrikası.com ile anlaşıyorsunuz.

2-Eleman çalıştırmıyorsunuz.(Biz sizin yerinize çalıştırıyoruz.)

3-Üretim için gerekli makineleri almıyorsunuz.(Biz sizler için elimizde bulunduruyoruz)

4-Hangi malzemeyi nereden tadarik ediceğinizi araştırmıyorsunuz.(Çünki bizler sizlere en uygun ve en işinize yarıyacak tedarikçiyi öneriyoruz.

5-Söz verilen sürede ürünlerinizi teslim alıp, siparişlerinizin gününde teslim olup olmama durumu gibi strese girmiyorsunuz.(Bizler verdiğimiz sözde duruyoruz.)

6- Son ve en önemli madde, vakit kaybetmiyorsunuz.Çünki bir iş insanı için en önemlisi vakittir.

Yukarıdaki maddelerde neden bizi tercih etmeniz gerektiği maddeler halinde belirtilmiştir.Tercih sizlerin…

Visits: 370